Nasz warsztat

Jako doświadczona firma, od lat działająca w sektorze usług zdajemy sobie sprawę, iż podstawą do zapewnienia Państwu satysfakcji z naszych usług jest odpowiedni sprzęt.

Praca na coraz większych średnicach obręczy aluminiowych wymaga precyzyjnego sprzętu. Obecnie posługujemy się dwiema montażownicami  firm Uni-troll i Linero. Są to firmy, które już od wielu lat towarzyszą branży oponiarskiej.

Bardzo ważnym elementem wyposażeniu warsztatu wulkanizacyjnego są wyważarki. To ich jakość i precyzja decyduje o końcowym efekcie montażu koła. Podobnie jak w przypadku montażownic, również dysponujemy dwiema wyważarkami. Jedna z nich to wyważarka warszawskiej firmy Uni-Troll. Druga to nasz nowy nabytek, zakupiona w marcu 2011 roku wyważarka firmy Hofmann, model 4500P z elektromagnetycznym mocowaniem koła, co powoduje najbardziej precyzyjne jego centrowanie na wyważarce. Wyważarka ta posiada opcję “super dokładnego” wyważenie koła dzięki zastosowaniu przystawek quick-plate i duo expert, które całkowicie niwelują możliwość powstania luzu pomiędzy kołem a miejsce osadzenia na wyważarce. W chwili obecnej dysponujemy takim urządzeniem dla felg 5-cio otworowych. Usługa dodatkowo płatna.

Zapewniamy, iż każdego roku będziemy wprowadzać w naszym warsztacie usprawnienia, mniej lub bardziej widoczne, dążące do optymalizacji obsługi Państwa przez naszą firmę.